Augstākās klases gaisa kondicionēšana

Par mums

SIA Menerga Baltic kā atsevišķs uzņēmums tika dibināts 2006.gadā, bet pirmās Menerga iekārtas Latvijā tika uzstādītas jau 1998.gadā. Mēs piedāvājam energoefetīvus gaisa apstrādes risinājumus un iekārtas visu veidu sabiedriskām, privātām un ražosanas ēkām, sabiedriskiem un privātiem peldbaseiniem, netiešo adaibātisko dzesēšanu, notekūdeņu siltuma atgūšanai. Paralēli iekdienas darbiem rīkojam seminārus par aktuālām tēmām un rīkojam apmācības studentiem. Kā arī piedāvājam veikt AVK projektu izvērtēšanu, gatavojam tehniski ekonomiskos izvērtējumus un sniedzam konsultācijas.

Menerga attīsta un ražo inovatīvas ventilācijas un gaisa kondicionēšanas tehnoloģijas dažāda pielietojuma jomām jau kopš 1980.gada. Mēs varam droši apgalvot, ka esam līderi tehnoloģiju jomā un nosakām energoefektivitātes etalonu. Mūsu filozofija: „Radīt labu mikroklimatu ar Minimālu ENERGo pAtēriņu“, un šajā jomā mēs gūstam panākumus katru dienu, kopš tika dibināts uzņēmums pirms vairāk kā 30 gadiem. Mēs esam lepni, ka Menerga jau no paša sākuma bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas koncentrējās uz energoefektivitāti. Un, virzoties uz šo mērķi, mēs esam atklājuši daudzus neparastus, bet ļoti interesantus ceļus.

Menerga ir daļa no starptautiskās Systemair uzņēmumu grupas.

Mēs esam lepni būt „ražots Vācijā“. Jau no paša sākuma mūsu uzņēmums ir atradies Mülheim an der Ruhr, vietā, kas tradicionāli asociējas ar ūdeni un klimatu. Mūsu Mülheim komanda strādā trīs ražošanas korpusos, kas sastāv no ~ 400 cilvēkiem, kas katru dienu uzstāda standartus ideālam mikroklimatam. Pārdošanas un servisa jomā Vācijā un visā Eiropā ir nodarbināti vairāk kā 300 darbinieki. Mūsu komanda nepārtraukti paplašinās, jo mēs rūpīgi strādājam, lai attīstītu mūsu koncepcijas un iekārtas. Pieprasījuma temps pēc videi draudzīgas un resursu taupošas gaisa kondicionēšanas ir ļoti straujš, un mūsu motivācija ir šāda pieprasījuma uzstādīto izaicinājumu risināšana. Mēs radām un būvējam labākos un energoefektīvākos risinājumus, jo mēs to varam!

Iepazīstiet izcilu uzņēmumu. Pievienojieties mums izcila mikroklimata veidošnā!