Peldbaseinu gaisa kondicionēšana
Privātie un sabiedriskie peldbaseini
Visam pāri stāv ekspluatācijas izmaksas!

Peldbaseinu gaisa kondicionēšana

Gaisa kondicionēšana peldbaseinos pilda divus galvenos uzdevumus: 

  1. Radīt patīkamu mikroklimatu sportistiem un ūdens atpūtas cienītājiem.
  2. Nepārtraukta gaisa sausināšana, lai aizsargātu ēkas konstrukcijas no mitruma kaitīgās iedarbības.


Neatkarīgi no peldbaseina lietošanas biežuma nepārtrauktā ūdens iztvaikošana pieprasa, ka gaisa kondicionēšanas sistēmas tiek darbinātas 24 stundas diennaktī, kuras ideālā gadījumā vada inteliģenti izstrādātā un kontrolētā sistēmā.

Iekštelpu peldbaseinu gaisa kondicionēšana uzskata par ļoti atbildīgu gaisa kondicionēšanas jomu, kurā Menerga ir tirgus un inovāciju līderis. Mūsu tehnoloģijās ietver speciāli pielāgotus risinājumus un pilnībā automatizētu ventilāciju, gaisa sausināšanu un telpu gaisa apkuri, vienmēr nodrošinot visekonomiskāko iekārtas darbību.  Inteliģentai gaisa sadalei mēs piedāvājam gaisa sadales sprauslas, kas nepieļauj kondensāta veidošanos uz lielajām stikla vitrīnām. Mēs pievēršam uzmanību ne tikai peldbaseiniem: ar mūsu sistēmām  un tehnoloģijām jūs varat radīt ideālu mikroklimatu arī tādās jomās kā restorāni, sporta zāles vai ģērbtuves. Paļaujaties uz mūsu pieredzi!

Un visam pāri stāv ekspluatācijas izmaksas!

Parasti peldbaseini tiek ekspluatēti pie gaisa temperatūrām, kas ir robežās no +30 ° C līdz +34 ° C, lai nodrošinātu peldētājiem piemērotu vidi. Šī iemesla dēļ peldbaseina gaiss gandrīz vienmēr ir siltāks, nekā āra gaiss. Parasti ventilācija peldbaseinā nozīmē nepārtrauktus enerģijas zudumus. Laba siltuma atgūšanas sistēma un regulēšana atkarībā no peldbaseina prasībām atmaksāsies ļoti īsā laikā. Būtisks fakts ir tas, ka svarīgākais aspekts attiecībā uz izmaksām peldbaseinā ir nevis sākotnējo investīciju izmaksas, bet gan ekspluatācijas izmaksas baseina dzīves laikā. Ikviens, kurš veic gudru izvēli, ilgtermiņā ietaupīs, izmantojot pilnīgi uzticamu un ekonomisku gaisa kondicionēšanas sistēmu. Menerga sistēmas ir projektētas tā, lai tās būtu energoefektīvas jau no pašiem pamatiem un aprīkotas ar automatizētu vadības sistēmu, kas vienmēr automātiski izvēlas optimālāko darba režīmu atbilstoši prasībām. Katru dienu sistēmas taupa ne tikai enerģiju, bet arī vērtīgus dabas resursus. Sakarā ar Menegra iekārtu augsto efektivitāti, tās ir ideāli piemērotas izmantošanai pasīvās ēkas standartiem atbilstošos peldbaseinos. Visas Menerga iekārtas ir ražotas tā, lai tās būtu stabilas un izturīgas, un garantētu ilglaicīgu un nevainojamu ekspluatāciju.