Menerga palaiž pilnībā automatizētu siltummaiņu ražošanas līniju AVK iekārtām
Mülheim an der Ruhr, 10 Marts 2015 

Menerga GmbH rūpnīcas ALEX I ražotnē ir uzsākusi darbu modernākā pilnībā automatizētā siltummaiņu ražošanas līnija AVK iekārtām. Moderna robotizēta līnija, kas sastāv no 3 industriālajiem robotiem, automatizēti ražo plākšņu siltummaiņus visos nepieciešamajos izmēros, kas pielietojami gan peldbaseinu, gan komforta kondicionēšanas iekārtās.

"Pilnībā robotizētai un automatizētai ražošanai vienmēr ir īpašas priekšrocības. Ražošanas roboti strādā ļoti precīzi un ātri, kas nozīmē, ka mēs spējam garantēt nemainīgi augstu kvalitāti." Raul Corredera, ražošanas vadītājs Menerga GmbH rūpnīcā ir lepns par jauno sistēmu. Robotizētā sistēma var apstrādāt siltummaiņa plāksnes izmērā līdz 6 m2. Robots spēj veikt lidz par 18m šuvju salīmēšanu 1 minūtes laikā. Robotizējot siltummaiņu ražošanu mēs spējām palielināt iekārtu ražošanas jaudu, samazinot siltummaiņa izgatavošanais laiku, kas ir ļoti pozitīvi pieaugoša pieprasījuma apstākļos.

Robotizētās līnijas palaišanu ir sākusi jaunu ēru Menrnega rūpnīcā. Robotizētās līnijas uzstādīšana sākās 2014.gada sākumā. "Tas aizņem diezgan daudz laika, lai uzbūvētu tik sarežģītu sistēmu" saka Corredera. "Katrs procesa solis bija robotam jaiemāca. Tika vikts liels daudzums testa pārbaužu, lai pārliecinātos, ka sistēma spēj darboties neatkarīgi." Sērijveida ražosana tika sākta 2014.gada beigās, sākot ražot pretplūsmas plākšņu sitummaini kopumā 40 dažādos izmēros.

 • Menerga Baltic SIA
  Bauskas iela 58
  Rīga, LV-1004
  Latvija

  menerga@menerga.lv
  Tālr. Nr. +371 67 625 789
  Mob. +371 20 223 552

  Servisa tālr.:+371 29 488 452